Gönderen Konu: Retrojen E-Kütüphane Web Arşivi  (Okunma sayısı 83107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
Ynt: Retrojen E-Kütüphane Web Arşivi
« Yanıtla #105 : 24 Mayıs 2016, 23:53:59 »
Konuyla alakasız olacak ama; Retrojen Sayı 2'nin tahmini çıkış tarihi belli mi? Son sayı olduğu için kimse bitirmek istemiyor sanırım...

Sayı 2 hazır ama öncelikle benim ve biraz da alco'nun yoğunluğu sebebiyle askıda duruyor. Deniz, son sayı olması itibariyle çok titiz çalıştı, sanırım mükemmel olması için beklemeyi tercih ediyor. Seriye şahane bir nokta koyacağız, herşey çok güzel olacak :)

Çevrimdışı fullgrim

• Retrojen Yazarı
  • Retro Meraklısı
« Yanıtla #106 : 26 Mayıs 2016, 00:10:43 »
Sayı 2 hazır ama öncelikle benim ve biraz da alco'nun yoğunluğu sebebiyle askıda duruyor. Deniz, son sayı olması itibariyle çok titiz çalıştı, sanırım mükemmel olması için beklemeyi tercih ediyor. Seriye şahane bir nokta koyacağız, herşey çok güzel olacak :)

Klasik Deniz  :D . Yalnız, Deniz çok titiz çalıştı derken; sayfa tasarımlarını mı devraldı, yoksa başka sürprizler (röportaj?) mi var? Bu arada Facebook azizliği ile sürprizlerden birini öğrendik bile. Neyse, merakla bekliyoruz  :)

Çevrimdışı Adamın Biri

• RAAT
  • Retro Meraklısı
  • *
    • Sadece bir müze...
« Yanıtla #107 : 26 Mayıs 2016, 21:28:09 »

Klasik Deniz  :D . Yalnız, Deniz çok titiz çalıştı derken; sayfa tasarımlarını mı devraldı, yoksa başka sürprizler (röportaj?) mi var? Bu arada Facebook azizliği ile sürprizlerden birini öğrendik bile. Neyse, merakla bekliyoruz  :)

Bakıyorum gözünüzden de bir şey kaçmıyor Fullgrim Bey ;) Evet, çoğu fanzin gibi Retrojen de son ana kadar kendini saklıyor. Ama son noktamız güzel olacak diye düşünüyoruz. Merakınıza değecek (umarım).

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
    • ae unutmadan
« Yanıtla #108 : 31 Mayıs 2018, 14:17:10 »
e-kütüphaneye emarti'nin tarayip vahşi doğaya saldığı commodore dergilerinin 11, 78 ve 79 numaralı sayılarını ekledim.

dahası da var, ama emarti'nin gösterdiği emek için beklentisi kırılmasın diye cgtr'de yaptığı dağıtımının yaygınlaşması için biraz daha bekleyeceğim, rüzgar durduğunda gerisini ekleyeceğim. Biliyorsunuz bizim amacımız dağıtımdan çok ihtiyaç halinde dergilerin el altında bulunması, belki bir sayfaya bakacaksınız, belki tek bir sayı lazım.. Tümünü arşivime alayım diyorsanız, 2GB'lık bir dosya altta sizi bekliyor.

kaynak: https://yadi.sk/d/lrzzjN0F3SWzho

Çevrimdışı emarti

• Retroman
  • emarti@Amiosnux:~$ make bzImage █
« Yanıtla #109 : 31 Mayıs 2018, 18:41:36 »
e-kütüphaneye emarti'nin tarayip vahşi doğaya saldığı commodore dergilerinin 11, 78 ve 79 numaralı sayılarını ekledim.

dahası da var, ama emarti'nin gösterdiği emek için beklentisi kırılmasın diye cgtr'de yaptığı dağıtımının yaygınlaşması için biraz daha bekleyeceğim, rüzgar durduğunda gerisini ekleyeceğim. Biliyorsunuz bizim amacımız dağıtımdan çok ihtiyaç halinde dergilerin el altında bulunması, belki bir sayfaya bakacaksınız, belki tek bir sayı lazım.. Tümünü arşivime alayım diyorsanız, 2GB'lık bir dosya altta sizi bekliyor.

kaynak: https://yadi.sk/d/lrzzjN0F3SWzho

Vahşi doğaya salmam gerekiyordu, herkesin kanayan yarası idi herşey bir yana dünyayı kurtardığıma seviniyorum. :) @Ref bekleme kesinlikle kırılmam.
Stay with the C= Amiga!

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
    • ae unutmadan
« Yanıtla #110 : 31 Mayıs 2018, 18:58:12 »
Vahşi doğaya salmam gerekiyordu, herkesin kanayan yarası idi herşey bir yana dünyayı kurtardığıma seviniyorum. :) @Ref bekleme kesinlikle kırılmam.
tamamdır, ilk fırsatta tamamlarım.

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
    • ae unutmadan
« Yanıtla #111 : 07 Eylül 2018, 17:25:02 »
http://retrojen.org/pano/index.php?topic=1196.msg10588#msg10588
başlığından hareketle, bitsector dergisi 1,2 ve 3 numaralı sayıları e kütüphaneye eklenmiştir.

emarti'nin taradığı commodore dergileri tek dosyaya kombine edildiği için, ayrılmaları biraz iş tutuyor, kütüphanedeki eksik sayıları parçalayan olursa haber etsin. yoksa 1-2 yıla eklerim sorun yok :D