Gönderen Konu: Selamlar  (Okunma sayısı 46583 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yavuzg

• RAAT
  • Retro Meraklısı
  • *
Ynt: Selamlar
« Yanıtla #15 : 07 Haziran 2014, 01:19:41 »
hoşbulduk @AmonR, ben de (biraz geç de olsa) retrojene de katıldığıma sevindim

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
« Yanıtla #16 : 08 Haziran 2014, 15:52:45 »
 Hocam, ortaya koydugun seylere hayranlik duymayan yok sanirim burada. Ozellikle detaylara verdigin onem cok daha etkileyici kiliyor projelerini, projenin kendisinden bile fazla etkiliyor beni. Proje meraklisi cok adam gordum fakat etkilenerek takip ettigim olmamisti bu memlekette. Kesinlikle her projen degerli bir referans olarak kayit altina alinmali, eline saglik.

Tabii yol haritama bir kabin de ben ekledim. Umarim kirilma noktasi yaratan bir gazla baslarim yapimina.
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.

Çevrimdışı yavuzg

• RAAT
  • Retro Meraklısı
  • *
« Yanıtla #17 : 08 Haziran 2014, 18:12:14 »
Hocam, ortaya koydugun seylere hayranlik duymayan yok sanirim burada. Ozellikle detaylara verdigin onem cok daha etkileyici kiliyor projelerini, projenin kendisinden bile fazla etkiliyor beni. Proje meraklisi cok adam gordum fakat etkilenerek takip ettigim olmamisti bu memlekette. Kesinlikle her projen degerli bir referans olarak kayit altina alinmali, eline saglik.

Tabii yol haritama bir kabin de ben ekledim. Umarim kirilma noktasi yaratan bir gazla baslarim yapimina.

hoşbulduk Shax, projelerim konusunda söylediklerin için de teşekkürler. bu arada umarım zamanla yapacağım yeni projelerle o kırılma noktasına geleceğin gaza yakıt ikmali yapabilirim ;)