Retrojen "Günlük retro ihtiyacınızı karşılar"

Retrojen Fanzin SAYI 1 (güz2012!)

Haberler


Ilk Parti dergi kargolandi! Derginiz ulasmaz ise ltfen takibini yapabilmemiz iin kontak kurunuz. Ilginiz icin tesekkr ederiz.[03.10.2012]
Eski saydaki kaytlar sfrlanmtr, bu sayy alabilmek iin sanki ilk defa kayt olur gibi yeniden kayt yaptrmanz gerekiyor. [30.01.2012]
Fanzinimizin ilk 100 siparii dolduunda ilk parti gnderilecektir! [29.01.2012]
Renkli sipari toplama 15 gn sonra balayacaktr. [29.01.2012]


Bu nedir?
Retrojen Fanzin, sadece basılı ortamda yayınlanan underground bir dergidir. Retrojen Fanzin size ücretsiz olarak ulaştırılacak, fakat bu derginin orjinal formunda kalması taraftarıyız. Bu sebepten dergiyi arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz, paylaşabilirsiniz ama bir kopyasını asla çıkarmamanızı istiyoruz. Buna karşın dergi hakkında yorumlarınızı yapmanız ve hakkında konuşmanız elbette size kalmış. Yinede bu konuşmalar sırasında içerikten kelimesi kelimesine alıntı yapmamanızı rica ediyoruz. 


Retrojen iki formatta geliyor: Klasik ve Modern. Klasik format siyah beyaz, Modern format ise renkli fotokopi ile çoğaltılıyor. Başta dergiyi tamamen renksiz yapalım diye düşünmüştük fakat isteyene renkli fotokopi de çekebileceğimizi farkettik. Bedava varken neden para veresiniz ki? Bilmiyoruz ama seçim sizin.
Bir problem çıkması halinde retrojenfanzin@gmail.com adresine mail atınz.
Http://retrojen.org/pano
Eski sayıyı (SAYI SIFIR) edinmek için buraya tıklayın.

Dikkat, bu bir pazarlama hamlesi değildir. Fanzinimizde reklam vs. bulunmamaktadır. Adresleriniz sadece paketleri hazırlayan kişi tarafından görülmektedir ve başka kimse ile paylaşılmamaktadır. Bu sebepten, yeni sayı için yeniden kayıt olmanız gerekmektedir!
Kayıt olduysanız, sipariş takibi için, Kullanıcı adı: Şifre:Sayı 1 - Kış 2012 Kayıt ve başvuru formu: (Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz.)

İsim  Posta isminize gönderilecektir. Lütfen tam adınızı yazınız.
Soyad
Şehir Eğer yurt dışında yaşıyorsanız şehir ve ülkeyi bir arada yazın: Örn. Berlin/Almanya
İlçe  
Adres mahalle/sokak/bina no/kapı no vs.
Posta kodu Lütfen posta kodunu doğru yazınız.
Kullanıcı Adı (boş bırakmayınız) Sadece harf ve sayıları kullanınız, boşluk kullanmayınız.
e-posta Adresiniz: Lütfen tam e-mail adresinizi yazınız. Mail adresiniz hiçkimse ile paylaşılmayacak, sadece şifre ve sipariş takibiniz için kullanılacaktır.
Gönderi Türü: Bana yurt içi kargo ile gönderin, kargo ücretini ödeyeceğim, Cep telefonum adres satırındadır (cep telefonunu belirtmeyenlere kargo ile gönderi yapilamaz) Gönderilerimizin yarısı postada kayboluyor. Eğer derginizi garantilemek istiyorsanız kargo ile göndermemizi isteyebilirsiniz. *Bu alani bos birakirsaniz ptt posta listesine ekleneceksiniz.
Şifre Daha sonraki sayıları kolayca ısmarlamak ve sipariş takibi için bir şifre yazınız.Sadece harf ve sayıları kullanınız.
Sayı  Retrojen güz/kış ve bahar/yaz sayısı olmak üzere her yıl iki kere yayınlanır.
Hangi fotokopi? Ücretsiz Klasik (Parti oluşturuluyor)
Renkli (30TL) Yakında!
Klasik ve Renkli arasındaki tek fark renkli dijital baskı kullanılmasıdır. Dergi içeriği aynıdır. Retrojene destek olmak için renkli fotokopi ısmarlamanıza gerek yoktur.

Yukarıdaki tüm metni okuduğunuzu kabul ediyorsanız, yandaki kutuya 69133 yazın:
Retrojen dergi elime ulaştığında onu çoğaltmayacağıma, tarayarak internete koymayacağıma, içeriğini başka bir web sitesine taşımayacağıma söz veriyorum.1068 OK, 0:1