Dosyaları indirebilmek için önce foruma giriş yapmanız gerekmektedir!

Retrojen.org > Forum > (Ziyaretçi - İndirme yapamaz) > Kütüphane > Dergiler ve Küpürler

Retrojen e-kütüphaneye hoş geldiniz. Kütüphanemiz retrojen kullanıcıları içindir. Tek bir dergi indirmek için bile gelseniz, merhaba forumunda kendinizi tanıtınız. Bazı dergiler forumumuzdaki mesaj sayınıza bağlı olarak sınırlandırılmış olabilir. Dergileri okumuyorsanız lütfen indirmeyiniz. Arşivimizdeki dosyalar internette toplu halde bulunabilmektedir. Lütfen arşivi bütünüyle indirmeye çalışmak yerine sayfalara gözatarak kullanınız. Sayfalara göz atarken başkalarının da ilgisini çekeceğiniz makaleleri uygun şekilde yer imlerine ekleyebilirsiniz. Böylece yeni okuyucuların bu büyük kütüphanede ilgi duyabilecekleri başlıklara yönlendirilmesine yardımcı olacaksınız.

Taramalar: cdemir, perpetual, alcofribas, gökhan özkan, fullgrim, ExtMod. Arabirim Tasarımı: Ref

Bu dosyalari retrojen forumlarinda tartisin!

20.04.2018`den bu yana toplam sayfa gösterimi: 30487

Sevgili retrojen üyeleri, yukarıdaki dosyaların paylaşımları retrojen.org forumları üzerinden yapılmıştır. Tarayan kişinin iznini almadan başka sitelerde paylaşmamaya özen gösteriniz. Taramalarla ilgili bilgileri forum e-kütüphane başlığından edinebilirsiniz.

Deneysel pdf gösterici:

Kütüphaneye yollayacaginiz dosyaniz mi var? Buradaki materyallerin yayın hakları size ait ve kaldırılmasını mı istiyorsunuz? retrojenfanzin@gmail.com adresine eposta yollayiniz.