Retrojen Pano > Retrojen Pano Yönetimi

retrojen 2018 bakımı oyunu

(1/7) > >>

Ref:
Yoğun istek üzerine retrojen 2018 bakımı oyunu siteye kalıcı olarak eklenmiştir :D

http://retrojen.org/project/mgame/index.php

ayrıca "retrojen etkinlikleri" menüsünden ulaşılabilir.

Eğer foruma login olduktan sonra oynarsanız yüksek skorunuz kaydedilir. yoksa çöpe gider.

Başlamak için ENTER/RETURN tuşuna basın
Ok tuşları ile hareket edin, boşluk ile ateş edin.

Oyunda iki adet obje dışında herşeyi vurmanız gerek:
1. L şeklindeki ekstra enerji
2. Sinclair logosu şeklindeki 1 ekstra hat

Skorlar:
Amiga ve Atari logosu = 50 puan
Commodore ve Msx logosu = 10 puan
L ve Sinclair toplanmak yerine vurulursa = 100 puan

Dalgalar:
oyunda 48 dalga var. Bu 48 dalganın 30'u rastgele atari, msx ya da amiga üretir.
geri kalan 18 dalga %50 ihtimalle önceden ayarladığım formasyonda saldırı üretir.
25.dalgada kalabalık bir formasyon eşliğinde sinclair logosu şeklinde 1 hak çıkar.
20 ve 40. dalgalarda rastgele bir formasyonda L enerji çıkar.
48'inci formasyon büyük bir amiga duvarı eşliğinde rastgele ikinci bir formasyondur, genellikle atari ile birlikte saldırırlar. Böyle olduğunda ortada 500 puanlık bir düşma yığını vardır, kaçmayın ölümüne dalın :D

48 dalga düşmanı geçince oyun başa döner, 48 dalgada kabaca 2750 puanlık düşman üretilir.

Alco:
İyi etmişsin ama üye girişi yapmadan da oynansın mı? Bence üye girişi ile oynansa ve otomatik olarak score tablosuna yazsa iyi olmaz mı? Ne bileyim istemek bedava nasıl olsa :)

Ref:

--- Alıntı yapılan: Alcofribas - 28 Nisan 2018, 19:33:22 ---İyi etmişsin ama üye girişi yapmadan da oynansın mı? Bence üye girişi ile oynansa ve otomatik olarak score tablosuna yazsa iyi olmaz mı? Ne bileyim istemek bedava nasıl olsa :)

--- Alıntı sonu ---
Anlamadım, zaten şu anda öyle, üye girişi yapmadan oynarsan skor tablosuna girmiyor sadece.

Alco:
İşte üye girişi yapmadan oynanmasın diyorum :)

Ya da ne bileyim oynansın :)

Ref:

--- Alıntı yapılan: Alcofribas - 28 Nisan 2018, 19:45:20 ---İşte üye girişi yapmadan oynanmasın diyorum :)

Ya da ne bileyim oynansın :)

--- Alıntı sonu ---

haaa oynanmasın diyosun :D hahah :D %50 ihtimalle oynayabilsin yapayım :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git