Gönderen Konu: Efsane Mevlüt Dinç İle Yaptığımız Program  (Okunma sayısı 1066 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DoctorCPC

• Retroman
Efsane Mevlüt Dinç İle Yaptığımız Program
« : 05 Ağustos 2018, 13:50:12 »
Efsane Mevlüt Dinç ile BizimFM Şile'de yaptığımız program geçen sezon TeknoMagazin Programımızın konuğuydu. paylaşmamışım sanırım onun için youtube linklerini paylaşıyorum. kayıtta malesef röportajın bir kısmı kopuk.

Amstrad CPC 6128 - MotherX4 Board, ZMEM 1MB RAM, M4 Wifi, 3,5'' floppy,3'' floppy, Gotek CPC,ScanDoubler CPC,LCD Monitor,Tape Player, Schneider CTM640 Color Monitor, PS2 Mouse Adaptor
-----
Schneider CPC 6128 - Amstrad CPC 464

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
Ynt: Efsane Mevlüt Dinç İle Yaptığımız Program
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2018, 06:32:01 »
 Artik merhaba forumlarinin mesajlarini gotumle mi okuyorum, nickleri mi karistiriyorum bilemedim. Adam 2014 yilinda uye olmus, o kadar mesaji var, selam sabah vermis ama adama atar yapiyorum niye tanismiyoruz diye. Alzheimer baslangici sanirim ;D

Alıntı
  Sizin de dediginiz gibi, biraz kendiniz tanitir misiniz? Mesela Mevlut Dinc benim acimdan tanidik bir sima fakat DoctorCPC az biraz once nick' ini teleffuz ettigim bir karakter. Tanisik olunca farkli reaksiyon goreceginiz bir mecra burasi. Gelenekciyiz biraz biz.

Edit: Cgtr' de aktifmissiniz. Fakat ben cgtr yenilerini bilmem etmem. Sanirim cross uyelik sahibi kullanicilarin yanilgiya dustugu konulardan biri bu. Orada taniniyorsaniz burada da taniniyorsunuz iluzyonu olusuyor. Hayir, oyle bir durum yok. Mesela benim icin 2009-2010' da kalmis orasi. Yeni nesli tanimam etmem. Acikcasi efor da sarfedemem. Fakat Duzgun bir grizgah yapan herkese acigiz elbette. Kim bilir ne cevherler var piyasada
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.

Çevrimdışı DoctorCPC

• Retroman
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2018, 16:15:06 »
hehehehhe sorun değil dostum. hatta cgtr'ye de 2007 de kayıt olmuştum :) ama çok aktif olmuyorum zaman zaman boş vakit çıkınca gaza geliyorum retro bişeyler yapayım diyorum. çok sık yazmadığımdan öyledir büyük ihtimal :)
saygı ve sevgiler
Amstrad CPC 6128 - MotherX4 Board, ZMEM 1MB RAM, M4 Wifi, 3,5'' floppy,3'' floppy, Gotek CPC,ScanDoubler CPC,LCD Monitor,Tape Player, Schneider CTM640 Color Monitor, PS2 Mouse Adaptor
-----

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2018, 13:07:29 »
adama atar yapiyorum niye tanismiyoruz diye. Alzheimer baslangici sanirim
Benden bulaşmıştır :) ...ki atar seviyeni de normalden düşük tutmuşsun. Tatilde atar ayarı %50 kısık galiba :D

DoctorCPC, henüz fırsat bulup dinleyemedim, bir saatlik uzun bir söyleşi. Eminim içince bolca CPC muhabbetleri vardır. Kafamın sakin olduğu bir güne sakladım.

Tek sorun, hem ses hem de görüntü kötü. Bir ses stüdyosunda böyle kötü sesi nasıl kaydetmişler yahu :/

Bu arada program harika görünüyor, radyoda bir teknoloji programı. Hala devam ediyor musun? Hangi gün, saat kaçta, frekans/online/podcast var mı? yolda giderken dinlerim.

Çevrimdışı DoctorCPC

• Retroman
« Yanıtla #4 : 08 Ağustos 2018, 20:02:50 »
selamlar ref,
sezonu bu haziranda kapattık. eylülde tekrar başlayacağız. programın ismi TeknoMagazin. 2 haftada bir cumartesileri 12 ile 13 arası canlı yayın oluyor. yerel bir radyo yakında tüm istanbul da duyulacak sesi. internetten canlı dinlenebiliyor. malesef sesteki kalite youtube çıkışlarından dolayı. radyonun kendi içinde ses kaliteliyken youtube'a aktarımda bir ses sorunu oluyor sanırım çözecekler. bu eylülde tekrar başlayacağım program serime. radyo ismi Bizim FM Şile. yerel fm frekansında 87.9 da yayın veriyor. canlı dinleyip izleme içinde http://bizimfmsile.com/ linkini takip edebilirsin. her zaman retro olmasada retroya dokunmaya çalışıyorum zaman buldukça :) çoğunluk teknoloji, teknolojinin siyasete bulaştığı yerler, teknolojinin kalkınma ile ilgisi ve özel kişilerle görüşmeler. istersen bir retrojen ekibi seçip ilk programı sizinle yapabiliriz. 3-4 kişilik bir retrojen ekibi fena olmaz :) hem retro hem de güncel konular konuşuruz.
-----

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2018, 02:17:41 »
3-4 kişilik bir retrojen ekibi fena olmaz :) hem retro hem de güncel konular konuşuruz.

Hahah, radyo batar ya aman dikkat :D

Çevrimdışı DoctorCPC

• Retroman
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2018, 03:18:00 »
dostum radyo sağlam batmaz. gerçekten düşünürseniz yerden dolayı maksimum 4 kişi gelebilirsiniz. başımızın üstünde yeriniz var. eylülde açarız sezonu sanırım.
-----