Gönderen Konu: Satılık birleştirilmiş Acill A4000D Rev B replika anakart  (Okunma sayısı 96 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cinar

• Retromanik
  • <3 CD32 <3
Selamlar, forumda pek aktif olamadım, yeniden üniversite sınavına girdim ve kapağı İstanbul’a atmak ile meşguldüm, bunun için üzgünüm. Hemen bir satılık ilanı ile gelmek hoş bir durum değil tabi, forumun işleyişinin az çok farkımdayım ve takdir ediyorum.

Bu kartı pandemi daha iyi seyrettiği zamnlar Mayıs ayında Amibay’den satın aldım, satan arkadaş @transi, isteyen ilana göz atabilir. Facebook gruplarında çokça aktif olan bir üye, Thorsten Freund bir araya getirmiş. Buster 9, Ram hack yok ve kick takılı değil. Alacak arkadaş bunun üzerine çalışabilir. Kick’i istisnai durumlarda temin edebilirim, ne olacağı konuşulur. Amibay’deki ilanımda eklemediğim bir takım parçalar vereceğim yanında. Bimel’den Ide, floppy ve kick yataklarını değiştirmek için Assman plastik destekli soketler aldım. Her birinden 3 tane var. Test etmedim, aldığım arkadaştan kalma resimlerin ötesine gitmedim ama problemse illa bir yolunu bulurum. Geldiği gibi kargo poşetinden çıkmadı çünkü.

Fiyat konusuna gelirsek, fiyatı kargosu ait olacak şekilde 5500TL olarak belirledim. Amibay’de karşılık ya standalon vampir yada gerçekten temiz bir orijinal anakart istedim Rev D CR olmama koşulu ile. Anakart konusunda pek istekli değilim açıkçası, onun yerine stok 030 tercih ederim üstüne ekleyip satın alabileceğim. Fazla abartılı olmamak kaydıyla çoğu A4000 setupına hazırım. Vampir konusunu açmıyorum bu ülkede tabi ama bir kenarda bulunsun.

Amibay başlığım burada, resimlere bakabilirsiniz. İsteyene fotoğraf da atabilirim. Teşekkürler.
C64 IRQHack
A4000/EC030 RevB 16MB ClassicWB-ADVSP3141 ClassicWB-OS39
IIgs ROM03
1040STE 4MB