Retrojen Pano > Merhaba Forumu

Merhaba herkese

(1/2) > >>

BenEren:
merhabalar,

üniversite öğrencisiyim, hem türkiyedeki retro alemini merak ettiğimden hem de biraz eski aletlere ilgimden forumdayım. İkonik parçalara bakıyorum, crt monitörlere ayrı ilgiliyim. Elimde o dönemden pek bir şey yok, öğrenci cebine göre parça arıyorum. Herkese iyi forumlar.

Alco:
Hoş geldin!

CRT monitör falan düşünüyorsan şehir/semt bilgisi de ver bence. O işin kargosu zor. Kimse kolay kolay hem uğraşmaz hem de riske girmez. Ama yakınlarda isen uğra/al modeli olabilir. Hatta Trinitron falan gibi özel bir model falan aramıyorsan hediye olarak bile bulabilirsin.

BenEren:
Hoşbuldum.

İstanbuldayım, toplu taşımayla çoğu yere de gidebilirim. Trinitronlar güzel, bende de JVC var hatta küçük bir şey. Güzel klasik duran herhangi bir monitöre talibim.

Bunun dışında acaba forumda eski konsollar için bir yer var mı? Famicom, NES döneminden, ya da 16bit dönemden bir şeyler. Teşekkürler.

Alco:

--- Alıntı yapılan: BenEren - 23 Mart 2022, 02:39:07 ---Bunun dışında acaba forumda eski konsollar için bir yer var mı? Famicom, NES döneminden, ya da 16bit dönemden bir şeyler. Teşekkürler.

--- Alıntı sonu ---
Maalesef o sistemler pek de ilgi odağımızda değiller. Nadiren bahisleri geçer. O da muhtemelen Diğer Retro Sistemler bölümünde olur sanırım.

Ref:
hoşgeldin eren,
merak ettim crt monitörleri ne yapacaksın?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git