Retro Sistemler > Amstrad

Ahşap Amstrad CPC 6128 harici disket kutusu ve power hub

<< < (2/2)

matahari:

--- Alıntı yapılan: Attilan - 29 Mart 2022, 21:33:53 ---Çok teşekkürler @matahari puro kutusu gibi duruyor gerçekten

--- Alıntı sonu ---

Sevgili @Attilan, siz mutlaka biliyorsunuzdur, ama konu hakkında ilgisi/bilgisi olmayanlar için izninizle hatırlatayım; ahşap koleksiyonerleri arasında puro kutularının çok özel bir yeri vardır. Puronun uzun yıllar içerisinde küflenmesi/kurtlanması, koleksiyon açısından puronun kendisi yerine kutularının saklanmasına neden olmuştur. Bu yüzden pek kıymetlidir el yapımı, işlemeli, seri numaralı puro kutuları. Benim gözümde sizin çalışmanız o seviyede. Ellerinize sağlık!

--- Alıntı yapılan: Attilan - 29 Mart 2022, 21:33:53 ---Bu vesileyle ben de rahmetle anıyorum sevgili babanızı

--- Alıntı sonu ---

Çok naziksiniz, teşekkür ederim.

Attilan:

--- Alıntı yapılan: matahari - 29 Mart 2022, 21:49:25 ---Puronun uzun yıllar içerisinde küflenmesi/kurtlanması, koleksiyon açısından puronun kendisi yerine kutularının saklanmasına neden olmuştur. Bu yüzden pek kıymetlidir el yapımı, işlemeli, seri numaralı puro kutuları. Benim gözümde sizin çalışmanız o seviyede. Ellerinize sağlık!

--- Alıntı sonu ---
Doğrusu bu detayı bilmiyordum, çok teşekkürler tekrar 🙏

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git