Gönderen Konu: Taniyalim: Shax  (Okunma sayısı 13927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
Taniyalim: Shax
« : 02 Aralık 2011, 17:37:22 »
 Adim Soner Halit A. Siz kisaca shax ya da max seklinde hitap edebilirsiniz. Hatta Soner bile diyebilirsiniz.

Gelelim burada olma sebebime. Oyle ozel ya da ulvi bir misyonum yok. Hic bir seyi yasatmaya calismiyorum, hic bir seyin son kalan temsilcilerinden degilim. Hayatimdaki ilk bilgisayarin 8-bit bir makina olmasi disinda da pek retro degilim aslinda. 

Ben bir Amiga severim fakat A4k(060) ve A3k(060) disinda Amiga yok evimde. Asil tutkum pc oyunlari ve o oyunlari dogru duzgun calistirabilecek donanimlar. Donanimin egzotigini, ickinin fermantesini, kedilerin hepsini seviyorum.

Bir de koleksiyon durtum var(di). Onceleri bu durtuyu bilgisayarlarla beslemeye calistim fakat mukemmelik arayisim bir sure sonra zora sokmaya basladi beni. Ardindan sadece video oyun ve ufak tefek statue, bust gibi seylerin koleksiyonunu yapmakta karar kildim. Daha da sonra bu memleketin gercekleri sebebiyle bu durtumden de sogumaya basladim.

Buradaki apartman yoneticilerinden biriyim. Kimsenin kimseden vakit calmaya, hobisinin icine pislemeye, aptalca davranmaya hakki olmadigini bilerek yetkilerimi kullanmaktan cekinmemek bir diger hobim. Ayrica zubukluge ve vicik vicik gonul forumculuguna karsi alerjik tepki veren bir bunyem var.

Herkese iyi yolculuklar dilerim.
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.

Çevrimdışı nightlord

• RAAT
  • Tedavideki Retromanik
  • *
    • Night Network
Ynt: Taniyalim: Shax
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2011, 19:56:33 »
ben seviyorum bu shax kisisini. kafa bi adam cok :)

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2011, 21:17:18 »
dünya tersine dönmüş, kıyamet yaklaşıyor olmalı.. Shax kendini anlatıyor..

Yakında "Shax Dümen'e derdini anlat, derman bul" diye köşe yazısına da başlar bu adam!

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2011, 21:48:07 »
 Olm shax anlatilmaz yasanir. Ayrica nightlord ile ayni fikirdeyim, ben de seviyorum shax' i.
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.

Çevrimdışı Alco

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • "Kahraman olmak, dürüst olmaktan kolaydır" Luigi P
    • Sizin Amstrad
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2011, 20:36:01 »
İlk şisenin dibini bulup ikinciyi almak için ara verdiğinde yazdığın bu sıcak bu samimi bu içten ve bu yüzeysel tanıtıma teşekkür ederiz. Kılçık ve tiky yönlerine pek girmemişsin... Sanırım alkolün etkisi olsa gerek... Ayıkken yine bekleriz ama seni yine de severiz :)