Retro Sistemler > Sinclair

İstanbuldaki ZX Spectrum Kulübü

(1/4) > >>

ExtMod:
Bir zamanlar Avrupadaki benzerleri gibi Türkiyedede ZX Spectrum Kulübü kurulmuştu. 1986 başında bana gelen
mektubu ekledim. İzmirde olduğum için bu kulüpten hiç faydalanmadım. Yazışma gereği de o dönem duymadım.
İstanbulda olsaydım bizzat giderdim. Ne kadar faliyet gösterdi, akibeti ne oldu hiç bilmiyorum. Kulüple ilgili elimdeki tek şey bu mektuptur.

Alco:
Çok güzel bir doküman. Merak ettiğim birşey var. Siz İzmir'deyseniz, bu doküman size ne şekilde ulaştı. Yani bir form falan mı doldurdunuz da size geldi? Ve o formu nereden buldunuz?

Ref:
ben o yıllarda spectrum'u çok küçük ölçekte kullandığım için bu tür etkinliklerden hiç haberim olmamış.

Fakat yaşı benden büyük birkaç arkadaşım duymuş olabilir, onlara bir soracağım, acaba kimler üyeydi bu klübe. Ne gibi etkinlikler yapıldı, ömrü ne kadar oldu?

Döküman harika, "Tekin Akkoç" kimdir, şimdi nerededir bir soruşturmak gerek.

Bir de, sevgili arkadaşlar,  şu anda işte olduğum için bakamıyorum, elinizde/harddiskinizde bir ilan varsa, tepum'un tam adresini yazabilir misiniz?

(ya da ezberden bilenler google maps noktası da verebilir, ben tam hatırlamıyorum yerini)

Alco:

--- Alıntı yapılan: Ref - 28 Mart 2013, 12:32:41 ---Döküman harika, "Tekin Akkoç" kimdir, şimdi nerededir bir soruşturmak gerek.

--- Alıntı sonu ---

Tekin Akkoç'u bilmem ama Kanat Tilev doktor oldu. Gözümüzün önünde büyüdü vallahi :)

Acaba Atarisi ve/veya Atari Fan club üyelik kartı duruyor mudur?

--- Alıntı yapılan: Ref - 28 Mart 2013, 12:32:41 ---Bir de, sevgili arkadaşlar,  şu anda işte olduğum için bakamıyorum, elinizde/harddiskinizde bir ilan varsa, tepum'un tam adresini yazabilir misiniz?

(ya da ezberden bilenler google maps noktası da verebilir, ben tam hatırlamıyorum yerini)

--- Alıntı sonu ---

Şair Nigar Sok. No:22/3 Nişantaşı-İstanbul
TEL: 148 12 25 / 141 17 85

Ref:
ozaman şu anda tepum ofisinde "sevcan çamaşır"  var. Don, atlet, sütyen, ne istersen :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git