Gönderen Konu: Kimdir bu Vaktak?  (Okunma sayısı 25308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vaktak

• Retro Meraklısı
  • Retro computing and Cassette enthusiast
Ynt: Kimdir bu Vaktak?
« Yanıtla #15 : 19 Mayıs 2013, 14:58:25 »
Derken şaka mı, iğneleme mi yaptınız anlayamadım :)
Ama satış bölümünde o forumun kesin ilgilenirlerdi.Fakat ben satmam, sadece bağışlıyorum ki bu işi paraya döküp retrocuları kızdıran, üzenlere inat bir cephe kurabileyim diye gördükçe alıyor ve aldıklarımın %99,9'unu bağışlıyorum.

Çevrimdışı leventp

• RAAT
  • Retro Meraklısı
  • *
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2013, 02:14:24 »
Selamlar, merhaba,

Yoğun mesaj trafiğinden dolayı iletişim bazen sağlam şekilde kopabiliyor. Elinizdeki malzeme size lazım değilse elbette benim işime yarar, bir yerlerden bir şekilde kullanırız. Özelden yolluyorum adresimi.

Çok teşekkürler, sevgiler, LP

EKLEME: Mesajınızı buldum email arşivinden, adresimi hotmail uzantılı mail adresinize yolladım. Çok teşekkürler, sevgiler.  8)

Çevrimdışı vaktak

• Retro Meraklısı
« Yanıtla #17 : 20 Mayıs 2013, 07:26:45 »
levent bey sizin gibi bir üstattan mesaj almak inanın çok onur verici.Teknoseyir tozlu rafları çok ama çok büyük bir ilgiyle takip etmekteyim, sitenin diğer kısımlarınıda takip ediyorum.Çalışmalarınızın devamını dilerim.Çok teşekkür ederim.

Saygılar Vaktak

Çevrimdışı vaktak

• Retro Meraklısı
« Yanıtla #18 : 26 Mayıs 2013, 20:02:49 »
Kaptan Kirk'in bitpazarı seyir günlüğü, Bugün evde canım sıkıldı telsiz iletişim cihazı(cep telefonu) ve cüzdanı alıp gemiden dışarı cıktım, bit pazarına ışınlandım, bit pazarında amstrad cpc 6128 ve monitörünü gördüm, fiyatını sordum monitörüyle alırsan 30 tl dedi, cüzdanımı açıp parayı verecektim ki, yanımda 20 tl aldığımı hatırladım, adam evrensel para kartı kullanmıyordu(kredi kartı) malesef alamadım, hemen arkamdaki adam kim olduğunu bilmiyorum, eğer fkamanlı ise alacağı olsun, parayı ödeyip birden satın aldı, daha para çekip gelmeme fırsat bile tanımadı satıcı, bir dostu daha duşmana kaptırdık.Günlüğün sonu.

Bugün mutsuz ve karamsar bir biçimde  Saygılar Vaktak. :'( :'( :'( :'(