Retro Sistemler > Oric

587 megabyte'lık Oric Külliyatı --> Gamebase

<< < (2/9) > >>

Alco:
Ben indirmiştim sanırım. Yarın ofiste bakarım. Ama bu yoksa bile, içinde sadece 1167 dosyalık yazılım arşivi olan ayrı bir dosyam var. Onu yüklerim.

Ref:

--- Alıntı yapılan: Alcofribas - 22 Eylül 2013, 23:46:48 ---Ben indirmiştim sanırım. Yarın ofiste bakarım. Ama bu yoksa bile, içinde sadece 1167 dosyalık yazılım arşivi olan ayrı bir dosyam var. Onu yüklerim.

--- Alıntı sonu ---

gamebase Oric 1164 dosya içeriyormuş, Alco'nunki daha iyi galiba :)
bende de var ama ofiste duruyor galiba, yarın bakarım.

Pe@ceR:
Eyvallah :) 

Dediğim gibi gamebase ile entegre edip arşibi yaratan eleman bile  tekrar yükleyebilir mi birileri demiş. 1.0 versiyonu için veri tabanını oluşturduğunu söylemiş.

Benim Oric sistemini kurup gamebase üzerinden seçtiğim oyunları gerçek oric'e aktarmak için lazım oldu. Şimdiden teşekkür ederim.

Rahat dosya aktarımı adına http://pastelink.me/ diye bir site var. 2gb'a kadar dosya paylaşımına izin veriyor.

Alco:
Şimdilik şununla idare edin:

GoodOric v2.01 2011-12-28

600MB civarı olan külliyatı yüklemeye başladım ama yarıda hata verdi. 2 saatim boşa gittiği ile kaldı. Onu sonraya bırakıyorum. Ya da atla bir idobus'e kahveye gel. O esnada DVDye çekeriz :)

Fakat Oric arşivimi karıştırırken tekrar gözüme takıldı. Ne yapıp edip şu CEOMAG lerin pdf falan filan bir halini bulalım Peacer. Sen bir Defence Force'un veteran tiplerini yoklasan bulursun gibime geliyor... Artık kredibiliteni nasıl kullanırsın bilmiyorum ama...

Ref:

--- Alıntı yapılan: Alcofribas - 23 Eylül 2013, 15:17:07 ---Ne yapıp edip şu CEOMAG lerin pdf falan filan bir halini bulalım Peacer.

--- Alıntı sonu ---

Parasını verin?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git