Retrojen Pano > Retrojen Pano Yönetimi

Forumumuzun doğruları ve yanlışları

<< < (2/2)

Ref:

--- Alıntı yapılan: nightlord - 17 Aralık 2013, 23:32:55 ---ESR' ın Smart Questions dokümanına olan link kopmuş, bilginize. Şimdilik aynı dokümana şu linkten ulaşılabilir:

http://www.dpreview.com/forums/post/41838046

--- Alıntı sonu ---

Haa o link türkçe çevirisi idi, aşağıdaki adreste mevcut, lumina güncellesin:

http://liste.ctis.bilkent.edu.tr/Linux/belgeler.org/howto/smart-questions.html

Skate:

--- Alıntı ---Yani şurası kesin, 7D duyurusunu trdemoscene forumlarına ve amigaturk'e crosspost ederseniz hata yapmış olursunuz (neyse ki skate bu hatayı yapmadı bu sene).
--- Alıntı sonu ---

Bunu 2-3 sene geç gördüm sanırım. :)

Amigaturk benim başından beri pek takılmadığım, Amigacı olmadığım için isminin beni çekmediği ama eskiden Ascraeus grubunda birlikte aynı çatı altında olduğum ve gayet iyi muhabbetimin olduğu insanların yer aldığı bir forumdu. Örneğin Aegis ile en son geçen hafta telefonda sohbet ettim, sevdiğim bir arkadaşımdır.

Artık Amigaturk sizlere ömür ve daha önce 7DX duyurularından biri için "biz forum olarak katılmayacağız" tarzı bir yazı yazdıklarını da elbette ki biliyorum. Ancak kısa ve öz bir biçimde Amigaturk'e crosspost atmamın hata olmasını benden başka kimsenin değerlendiremeyeceğini ve istersem amigaturk'ü ayağa kaldırıp oraya 7DX postu atma hakkımı saklı tutuyor, bu tür örneklerde kobay olarak kullanılmamayı diliyorum. :)

leventp:
"Forum olarak katılmayacağız" kararına foruma üye herkes imza atmış mı?

Bitmedi şu camianın draması kardeşim, bitmedi.  :-X

Ref:

--- Alıntı yapılan: Skate - 26 Ocak 2014, 01:55:49 ---istersem amigaturk'ü ayağa kaldırıp oraya 7DX postu atma hakkımı saklı tutuyor, bu tür örneklerde kobay olarak kullanılmamayı diliyorum. :)

--- Alıntı sonu ---

ya aslında ben bu olaydan habersizdim :) Benim kastım TRDS'deki kullanıcı amaçları ile Amigatürk'dekilerin amaçlarının ayrı olması idi :) Vallahi birşey kastetmiyordum, onları A ve B forumu olarak, skate'i de X partisinin Z organizatörü olarak değiştiriniz :) Kusura bakma Skate, bundan sonra dikkat ederim.

--- Alıntı yapılan: leventp - 26 Ocak 2014, 05:07:34 ---Bitmedi şu camianın draması kardeşim, bitmedi.  :-X

--- Alıntı sonu ---

Yav, levent, Türkiye'de drama biter mi :) Aynı şey akademide de vaaar, gördüğüm kadarıyla senin mesleğin olan editörlükte de :D

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git