Gönderen Konu: Selam  (Okunma sayısı 12924 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı caisson

• C64 Fan
  • RAAT
  • Retroman
  • *
    • AscraeuS
Selam
« : 14 Aralık 2014, 15:40:55 »
Artık benim dikkatsizliğim midir yoksa başka bir şey midir, buradan yeni haberim oldu :)
Let the game begin diyelim :)

CaiSSoN

Çevrimdışı Alco

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • "Kahraman olmak, dürüst olmaktan kolaydır" Luigi P
    • Sizin Amstrad
Ynt: Selam
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2014, 15:50:22 »
Hoşgeldin! Buralar pek bilinsin istemiyoruz. Ama diğer yandan da; hem bir sürü insan gelsin, hem de hiç kimse bilmesin buraları modunda takılıyoruz... Kısacası ikilemin dibine vuruyoruz :)

Ha unutmadan! Sadece Beyaz Türkler üye olabiliyor :)

Peki, sen Retrojen Fanzin'den haberdar mısın?

Çevrimdışı witchdoktor

• RAAT
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Aralık 2014, 10:59:53 »

Alcofribas, apaçi bir arkadaşım var ve korkudan şu ana kadar ona bu forumdan bahsedemedim. Olur da bir gün ağzımdan kaçırırsam beni de forumdan atar mısınız? ;)

Çevrimdışı Alco

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • "Kahraman olmak, dürüst olmaktan kolaydır" Luigi P
    • Sizin Amstrad
« Yanıtla #3 : 15 Aralık 2014, 15:15:57 »
Alcofribas, apaçi bir arkadaşım var ve korkudan şu ana kadar ona bu forumdan bahsedemedim.
Müsterih ol! Orijinal apaçi ise sorun olmaz. Collectible item kadrosundan alırız onu da :)

Alıntı
Olur da bir gün ağzımdan kaçırırsam beni de forumdan atar mısınız? ;)
Sen bizim Steve Jobs'umuzsun. Yani atsak da el mahkum geri alırız.

Şaka bir yana; valla millet okuyor bunları gerçek zannediyor. Sonra gelsin dev aynaları gitsin elitizm zirveleri...

Şimdi şöyle bir anekdot anlatayım. Hatta Hydro ve Endo da bilirler bu anlattığım yeri. Ben çocukken ve gençken İstanbul Koşuyolu'nda parkın karşısında güzel bir cafemiz vardı. Şimdiki adı Kirpi ama sahibi değişti sanırım. O yıllarda isim de farklıydı. O zaman pek fazla da bir yer yoktu. Koşuyolu'nun biraz ilerisi de Bağlarbaşı'dır. Yani bir nev-i Etiler-Armutlu gibi. Gerçi şimdi pek kalmadı bu durumlar. Neyse; cafenin sahibi abi'ye soruyorlar: Bağlarbaşı gençliğinin bıçkın tiplerinin buraya gelmesini nasıl önlüyorsun diye. O da şöyle diyor: Çok basit, sadece klasik müzik çalıyorum cafede.

Ne alaka demeyin! Aklıma geldi anlattım işte :)

Çevrimdışı caisson

• C64 Fan
  • RAAT
  • Retroman
  • *
    • AscraeuS
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2014, 12:25:49 »
Hoşgeldin! Buralar pek bilinsin istemiyoruz. Ama diğer yandan da; hem bir sürü insan gelsin, hem de hiç kimse bilmesin buraları modunda takılıyoruz... Kısacası ikilemin dibine vuruyoruz :)

Peki, sen Retrojen Fanzin'den haberdar mısın?

severim şizofrenik yapıları, yabancılık çekmeyeceğim kesin :))))
Haberim vardı ama çok az bilgi sahibiyim. daha da detaylı öğrenip, dersimi çalışıp gelebilirim

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2014, 22:51:44 »
 Hem sizofrenik hem elit. Acayip bir aroma olusturduk, gelenlerle de cesni cesnileniyor. Hosgeldin.
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.

Çevrimdışı caisson

• C64 Fan
  • RAAT
  • Retroman
  • *
    • AscraeuS
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2014, 10:46:49 »
Hem sizofrenik hem elit. Acayip bir aroma olusturduk, gelenlerle de cesni cesnileniyor. Hosgeldin.
hoşgördük :)