Retrojen Pano > Retrojen Pano Yönetimi

Retrojen Pano logoları bekleniyor

<< < (2/11) > >>

caisson:
umuyorum iş görür :)

edit: biraz oynayacağım üzerinde, yukarıya daha mantıklı oturması için :)

Alco:

--- Alıntı yapılan: caisson - 08 Mayıs 2015, 14:08:57 ---umuyorum iş görür :)

--- Alıntı sonu ---
Bir gün cukkası sağlam bir işim düşerse, parasını verip senden iş isteyeceğim. İstediğin parayı da pazarlıksız vereceğim ve "ama C64 renk paletini kullanamazsın bro" diyeceğim :D :D :D

Latife ve fantazi bir yana; Eline sağlık!

Ref:

--- Alıntı yapılan: caisson - 08 Mayıs 2015, 14:08:57 ---umuyorum iş görür :)

edit: biraz oynayacağım üzerinde, yukarıya daha mantıklı oturması için :)

--- Alıntı sonu ---

yukarıya mantıklı oturması için üstteki padding'i 15 pixele çıkardım. Alttaki avatar ikonunuda hizaladım. Her iki logoyuda sirkülasyona aldım. Orjinal retrojen pano logosunun oranını şimdilik arttırdım (%50), o daha fazla görünecek. caisson'un logolarının çıkma oranı %25, kalanların toplam oranı %25. Denemeye ve ayarlamaya devam ediyoruz, içimiz rahat edene kadar kurcalarız.

nightlord:
bence sahane bir fikir. insanlari birseyler uretmeye sevkeden her fikir iyidir. benim de logo yapasim geldi.

goruntuyu iyilestirecek birkac oneri:
- logolarin arkasindan gecen o yatay gradient baslangic cizgisini daha asagiya kaydirmak mumkun mu. logonun arkasi tek renk olsa yani
- logolarin transparent arka plan ustunde olmasi istenebilir (caisson'un logolarindan biri gibi). bu durumda su screenshot logolarin hepsi nanay tabi ama bir fikir.

Ref:

--- Alıntı yapılan: nightlord - 09 Mayıs 2015, 23:54:14 ---bence sahane bir fikir. insanlari birseyler uretmeye sevkeden her fikir iyidir. benim de logo yapasim geldi.

--- Alıntı sonu ---
valla bana da öyle oldu :)

--- Alıntı ---goruntuyu iyilestirecek birkac oneri:
- logolarin arkasindan gecen o yatay gradient baslangic cizgisini daha asagiya kaydirmak mumkun mu. logonun arkasi tek renk olsa yani
- logolarin transparent arka plan ustunde olmasi istenebilir (caisson'un logolarindan biri gibi). bu durumda su screenshot logolarin hepsi nanay tabi ama bir fikir.

--- Alıntı sonu ---

-Arka plan benim de aklımda, çizgiyi indirmek de olabilir, oraya uygun bir çerçeve mi yapsam diye düşündüm.

-transparan olması daha güzel görünüyor elbette ama bunu zorlamanın bir anlamı yok, isteyen yaratıcı tasarımı gereği opak arka plan bırakmak isteyebilir.

-Diğer bir derdimiz de boyut, büyük ekranlarda logo çok küçük kalarak bir sorun olmasına karşın, daha az uğraşı gerektirdiği için bir avantaj olabilir.

Caisson, teşekkür ederim bu arada, eline sağlık

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git