Gönderen Konu: En son hangi urunu aldiniz?  (Okunma sayısı 37318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuzhan

• Retroman
Ynt: En son hangi urunu aldiniz?
« Yanıtla #300 : 25 Şubat 2020, 13:39:03 »
ST ile Falcon klavyesi aynı mı?

@Ref  Tuşları bence aynı ama benim makinenin daha net bir görüntüsünü paylaşayım da sen incele :)

@Oğuzhan Falcon da gerçekten güzel cihaz ama beni aşıyor. Üç kuruşluk bilgim ile cihazı süründürmek istemem ( Buldum da almıyorum sanki :D )

@phoenix Sana her şey yakışır Merterim :)

Not: Bu mesaj vesilesi ile yeni fotoğraf yükleme özelliğini kullanmış bulunmaktayım :=)

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
« Yanıtla #301 : 25 Şubat 2020, 14:50:09 »
control ve caps lock ters :D bir de return'un sağ tarafında # tuşu :D sadece bu aptal bu tuş dizilimine bakarak, atari st'nin zx spectrum'un abisi olduğunu söyleyebilirim :D

Çevrimdışı 68k

• Retro Meraklısı
« Yanıtla #302 : 27 Şubat 2020, 03:46:54 »
nes. 143'lü kartuştan zelda mgs ff filan serilerinin ilkel atalarını yardırırım diyordum ama en çok zapper'la duck hunt oynamaya bayıldım. bu arada 8bit ölsün 16bit'ten selamlar.

Çevrimdışı phoenix

• Retromanik
« Yanıtla #303 : 02 Mart 2020, 21:07:18 »
ST ile Falcon klavyesi aynı mı?

@Ref  Tuşları bence aynı ama benim makinenin daha net bir görüntüsünü paylaşayım da sen incele :)

@Oğuzhan Falcon da gerçekten güzel cihaz ama beni aşıyor. Üç kuruşluk bilgim ile cihazı süründürmek istemem ( Buldum da almıyorum sanki :D )

@phoenix Sana her şey yakışır Merterim :)

Not: Bu mesaj vesilesi ile yeni fotoğraf yükleme özelliğini kullanmış bulunmaktayım :=)

@Oğuzhan , alet ateş ediyor.

Ek olarak bende son aldıklarımı paylaşayım. Kondisyonları henüz belli değil ama şu halleri bile beni heyecanlandırıyor ;)

Çevrimdışı Oğuzhan

• Retroman
« Yanıtla #304 : 12 Mart 2020, 00:10:33 »
@phoenix Voodoo 2 12MB PCI Şahane :)
diğeri de voodoo 1 4MB mi?

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
« Yanıtla #305 : 12 Mart 2020, 00:59:46 »
 @Oğuzhan Voodoo 1 evet ve 6 elektrolitik kondansatoru eksik.

Arkadaslar, adiginiz seyleri burada bizimle paylasirken bir fotograf karesinden fazlasini aktarirsaniz memnun oluruz. Fazlasi derken daha fazla fotograftan bahsetmiyorum. Zira internette satin alabilecegimiz neredeyse her seyin daha kaliteli fotograflari mevcut.

Retrojen' de amac malin kendisiyle birlikte sahibinin deneyimini de paylasmasi uzerine kurulu. Bu mal ne, ne ise yariyor, ne ifade ediyor, neden isteniyor, nereden ne kadara alindi, ne kadar kostunuz pesinde? Bir iki fotograf karesi bunlari kesinlikle bize vermiyor. Orada oylesine bir fotograf oluyor sadece.

Hatta basligin ilk hali biraz da tiye almak icindi tek fotograf karesi paylasip altina da "Bugun bunu aldim" tadindaki tembel aksiyonlari. Daha iyisini yapabiliriz.

Lafin kisasi, hikayelerinizi bizden sakliyorsunuz. Teessuf ederiz.
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.