Gönderen Konu: codewarrior'ın 'Zerzevat Tezgahı' (Satılıklar) -Güncel 23.12.2019  (Okunma sayısı 574 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı codewarrior

• RAAT
  • Retromanik
  • *
Merhaba arkadaşlar,

Faaliyetimiz sürüyor. İlan günceldir.
Herhangi bir sorunuz olursa PM'den erişebilirsiniz.

Selamlar...

Amiga 500 512K Hafıza (65TL)
Test edildi. Sorunsuz çalışıyor.

Teslimat: EFT sonrası PTT kargo ile alıcı ödemeli gönderilir. Kargoya verilen ürünlerde iade kabul edilmez.

Apple Kumanda -- AppleTV veya Macbook için (35TL)
Sorunsuz.

Teslimat: EFT sonrası PTT kargo ile alıcı ödemeli gönderilir. Kargoya verilen ürünlerde iade kabul edilmez.

iPod nano 3.Nesil 8GB(100TL)
Ön taraf çiziksiz. Arka tarafta kılcal çizikler var. Sorunsuz çalışıyor, pili mükemmel durumda.

Playstation 1 Slim Set Çipli(Set olarak 95TL)
Temiz makina. Kırık ve kopya oyun oynatır. Görüntü kablosu, hafıza kartı, joypad'i ve 3 oyun ile birlikte.

Playstation 1 Fat Set Çipli(Set olarak 95TL)
Temiz makina. Kırık ve kopya oyun oynatır. Görüntü kablosu, hafıza kartı, joypad'i ve 3 oyun ile birlikte.

Commodore 64 için Magic Desk 512KB veya 1MB Kartuş
(1MB Epromlu 140TL, 1MB Epromsuz 60TL, 512K Epromlu 95TL, 512K Epromsuz 50TL)

---> Hem 1MB'lık, hem de 512KB'lik kartlardan elimde birkaç tane var şu an tekrar.
---> Almak isteyenlerin dikkatine.

Tam 1 megabyte'lık bir C64 kartuşu (512KB'liğini de ekliyorum). Eski tip oyun/program kartuşlarının geliştirilmiş bir versiyonu. Favori oyunlarınızı herhangi birşeyle uğraşmadan direk oynamak için birebir. Epromlar soketli ve tekrar yazılabilir olduğu için eprom yazıcınız varsa kendi oyun/program listenizi hazırlayabilirsiniz. Epromsuz halini alıp elinizdeki epromları ve hatta daha küçük epromlar da kullanabilirsiniz isterseniz. Epromlu alırsanız hazırda aşağıda gördüğünüz iki oyun/program konfigurasyonları mevcut. Özel bir listeniz varsa onu da hazırlayabilirim. Tek 1MB kartuş oyun/programların boyutuna göre 35-40 arası güzel oyun veya program alabilir. 512K'lık da bunun yarısı kadar alır.

1.Liste:

2.Liste

Microsoft Zune 30GB (400TL)
Epey nadir bir ürün. Microsoft'un iPod rakibi olarak çıkarttığı taşınabilir müzik çalıcı ve video gösterici. Mükemmel kondisyonda, koruma kılıfı ve şarj kablosuyla beraber. Detaylı bilgi için şuraya bakabilirsiniz: https://www.wikizeroo.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvWnVuZQ

Razor Blackwidow Ultimate 2014 Mekanik Klavye (300TL)
Sorunsuz, çok az kullanılmış. Yeşil arkada aydınlatmalı.

Formuler IPTV Box (300TL)
Android tabanlı TV Box. MAG, IPTV, Kodi, Youtube, Netflix vs sayısız android uygulamasını ve oyunlarını sorunsuz çalıştırır. Google Play'e bağlanır. Hala android ve iptv firmware uzaktan güncelleme alıyor. TV, dizi, film vs izleme konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar iyi bir alet. Tanıtımını şuradan seyredebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=LcJDVbONmEM

Xbox 360 JTAG'li Falcon model 120GB HDD (500TL)
JTAG yapılmış. 3K görmemiş. Aurora yüklü. Hard disk oyun dolu. Kopya diskleri de oynatır. USB'den takacağınız hafıza kartlarındaki oyunları da oynayabilirsiniz. Tam set: Konsol, adaptör, görüntü kablosu ve bir tane beyaz oyun kolu.

Xbox Oyun Kolu (Tanesi 90TL)
Problemsiz ve temiz. Pil kapakları siyahtır.

Microsoft Surface RT (400TL)
Çok temiz, ekran üstünde koruması, orjinal ayrılabilir klavyesi ve çantası ile beraber. Sorunsuz, çiziksiz, düşürülmemiş, tamir görmemiş, içi açılmamış. Çıktığı sene New York Microsoft mağazasından almıştım. Çok şık bir alettir. Günümüzde standart günlük kullanımda zorlayabilir ama masanızın üstünde yan bir tablet olarak iş görür. DİKKAT: Windows RT 8.1 işletim sistemini kullanır. Normal Windows'a birebir uyumlu değildir. Detaylı bilgi için: https://www.amazon.com/Microsoft-Surface-32GB-RT/dp/B009XNBFJK

Teslimat: Beşiktaş, Maslak, İstinye veya Yeniköy'de elden teslim. Kargoya verilmez.

Macbook Pro (2000TL)
2010 model, 15 inch, i7, 8GB RAM, 120GB SATA HDD. Çıktığı sene Amerika'dan getirilmiştir, zamanının en üst modeli. Çok temiz. Bir kere bile düşürülmemiş, tamir görmemiş, çiziksiz, arka kapağı RAM ve HDD değişimleri için açılmış sadece. Macun bile uygulanmamış henüz. Pili 4 saat civarında gider. Performans olarak bugünkü orta düzey laptopların çoğundan daha iyi çalışır. MAC OS'un son versiyonlarını ufak bir trick ile yükleyebilir ve performans sorunu olmadan çalıştırır. Son versiyon Xcode vs rahatlıkla kullanabilir ve uygulama geliştirebilirsiniz. Kutusu ve orjinal adaptörü mevcut.

Ne yazık ki, son 2-3 senedir bu makine de, bu modellerin kronik problemi olan aşağıdaki link'teki problemden muzdarip. Ama yine basit bir yazılım yükleyerek, bu sorundan kurtulabiliyorsunuz. Şurada anlatılıyor: https://tr.ifixit.com/Answers/View/358027/MacBook+Pro+Mid+2010+Shuts+down+and+restarts+randomly+while+plugged+in . Ben de uzun zamandır böyle kullanıyorum, hiçbir sıkıntı görmedim.

Teslimat: Beşiktaş, Maslak, İstinye veya Yeniköy'de elden teslim. Kargoya verilmez.

iPad Mini 16GB SIM kartlı model(kayıtlı) (350TL)
Yanlış hatırlamıyorsam 2015 model olmalı. Türkiye'den alındı. SIM kartlı model. BTK kayıtlı. 16GB memory'si var. Sorunsuz, çiziksiz, düşürülmemiş, tamir görmemiş, içi açılmamış. IOS 9 küsür kullanabiliyorsunuz. Hafif, kitap okumak, video seyretmek vs gibi günlük işler için ideal.

Çevrimdışı overkill

• Retromanik
  • Only Amiga makes it possible...
Ynt: codewarrior'ın 'Zerzevat Tezgahı' (Satılıklar)
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2019, 17:52:18 »
Ipad2'yi alabilirim. Teşekkürler.

Çevrimdışı codewarrior

• RAAT
  • Retromanik
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2019, 09:14:15 »
Ipad2'yi alabilirim. Teşekkürler.

Tamam, sizindir.
Selamlar.

Çevrimdışı codewarrior

• RAAT
  • Retromanik
  • *
« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2019, 19:33:29 »
Tezgahımız yeni ürünlerle güncellenmiştir.

Çevrimdışı Alcofribas

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • "Kahraman olmak, dürüst olmaktan kolaydır" Luigi P
    • Sizin Amstrad
Yeni bir isim olduğu için belki tereddüt edenler olabilir. Benim codewarrior'dan alışverişim oldu. Zaten ürünlerin epey bir kısmını da RGS#1'de görmüştüm. Çoğu kendi kullandığı ürünler. Yaşa bağlı normal değişimler haricinde tertemiz ve pırıl pırıllar. Fiyatlar uygun olmanın ötesinde bazılarında yeter ki başımdan gitsin de yer açılsın tadında.

@codewarrior  Acaba bu Commodore 64 için Magic Desk 1MB Kartuş'u başka bir başlıkta az biraz detaylı anlatsan daha iyi mi olur? Misal; tam olarak nasıl çalışır, oyun-programları nasıl set haline getiriyoruz ve bunları içine hangi kurallara uyarak yazıyoruz, dosya boyutu veya başka hususlarda kısıtlamalar var mı gibisinden detaylarla mesela. Proje-üretim bölümünde yeni bir başlık bu iş için uygun olur gibi.

Çevrimdışı codewarrior

• RAAT
  • Retromanik
  • *
Yeni eklemelerle günceldir arkadaşlar -- 10.12.2019.

Çevrimdışı Fero

• RAAT
  • Retroman
  • *
  • guy.brush
    • Ferhat Tanman
@codewarrior , Adtwin kablo ile alps disket sürücülerden birer adet. Birde Steamlink 'i ben alayım hocam. Msj attım.
"Never pay more than 20 bucks for a computer game."

Çevrimdışı codewarrior

• RAAT
  • Retromanik
  • *
İlan günceldir arkadaşlar.