Gönderen Konu: Alınık Nintendo DS Lite uyumlu R4 kart  (Okunma sayısı 395 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
Alınık Nintendo DS Lite uyumlu R4 kart
« : 24 Mayıs 2021, 18:56:14 »
Sahibinden'dekiler birkaç yıldır cevap vermiyor, aliden aldım ulaşmadı, tekrar  AliExpress'i stresli şekilde beklemek istemiyorum, lite üzerinde gba oyunlarını sorunsuz çalıştıran bir r4 kartuşu olan varsa lütfen bana haber etsin. Eski model olabilir, çalıştığı sürece (timebomb fix ile düzeltilebilen bir modelse) sorun yok.

Bu ilan süresiz açıktır. Eğer artık ihtiyacım kalmamış olursa başlığı düzenleyerek bildiririm.

Satana şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı Alcofribas

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • "Kahraman olmak, dürüst olmaktan kolaydır" Luigi P
    • Sizin Amstrad
Ynt: Alınık Nintendo DS Lite uyumlu R4 kart
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2021, 19:08:06 »
Bende de arızalı olduğunu düşündüğüm bir tane var. Makul bir fiyata bulursam yerine yenisini almak istiyorum. @cengizermis 'e sormak lazım. Bulursa o bulur bize uygun fiyatla satan birisini.

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2021, 00:12:13 »
Bende de arızalı olduğunu düşündüğüm bir tane var. Makul bir fiyata bulursam yerine yenisini almak istiyorum. @cengizermis 'e sormak lazım. Bulursa o bulur bize uygun fiyatla satan birisini.

Arızalı değildir de timebomb varmış bunlarda, yani belirli bir tarihi geçerse bir daha açılmıyor. Şurdan uygun modeli bulup deneyebilirsin:
https://mega.nz/file/05sFxDiC#PrL6yFpo_qBgEXs3bixQTmHupjOu_wsCednBWwRGtSg

Çevrimdışı Alcofribas

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • "Kahraman olmak, dürüst olmaktan kolaydır" Luigi P
    • Sizin Amstrad
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2021, 14:22:26 »
Bendeki kart R4 DS Revolution diye geçiyor. 2008 yılında almışım. Sanırım bunlarda timebomb falan yok. Başka Sd Card ile de denedim ama görmüyor. Elimdeki tek orjinal DS kartuşu çalışıyor. Yani DS'in slot sağlam. R4'ü başka sdlerle de denediğim için bu bağlamda R4 kartın bozuk olduğunu düşünüyorum.

https://www.r4ds.com/