Gönderen Konu: CPCUserClub Açıldı  (Okunma sayısı 90 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DoctorCPC

• Retroman
CPCUserClub Açıldı
« : 11 Temmuz 2021, 09:37:55 »
Merhabalar Arkadaşlar,
retrojen'e alternatif ve rakip olmadığı için gönül rahatlığıyla paylaştığım bir Amstrad CPC User Club sitesi. çünkü tamamen ingilizce ve yurtiçinde malesef Amstrad CPC'ci sayısı az olduğunda çoğu arkadaşım Avrupa'da yaşayan Amstrad CPC'ciler. onun için Türkiye'de yapılan çalışmalar neredeyse yok gibi. ve çoğu kişi malesef TR'de CPC ile ilgili üretim yapmadığından. yaptığım gelişmeleri ve TR'deki Amstrad CPC'cileri yurtdışı ile buluşturmak için kurduğum tamamen İNGİLİZCE bir Amstrad CPC sitesi. bu arada CPCUserClub WhatsApp grubumuzda var ama sadece ingilizce konuştuğumuz Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden Amstrad CPC'ci arkadaşlardan oluşuyor. malesef Amstrad CPC hobimi çok iyi devam ettirmem için sadece bu konu ile ilgili avrupa forumlarında ingilizce ile sürdürmekteyim. bu CPCUserClub sitesini de bu sebeple kurdum.
www.cpcuserclub.com
amstrad.cpcuserclub.com
forum.cpcuserclub.com (tamamen ingilizce ve sadece Amstrad CPC odaklı olduğunda Retrojen'e rakip veya alternatif olmadığından gönül rahatlığıyla paylaşıyorum)
Amstrad CPC 6128 - MotherX4 Board, ZMEM 1MB RAM, M4 Wifi, 3,5'' floppy,3'' floppy, Gotek CPC,ScanDoubler CPC,LCD Monitor,Tape Player, Schneider CTM640 Color Monitor, PS2 Mouse Adaptor
-----
Schneider CPC 6128 - Amstrad CPC 464