Gönderen Konu: Spectrum30 Kutlaması - 8-9.Eylül.2012 Cambridge  (Okunma sayısı 10089 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
Spectrum30 Kutlaması - 8-9.Eylül.2012 Cambridge
« : 08 Mayıs 2012, 10:59:58 »
Arkadaşlar, tabiiki gitmek kolay iş değil ama o tarihlerde Cambridge'de bulunacaklar için güzel bir spectrum şöleni sizi bekliyor. Aslında ben de hayali gitme planları yapmaya başladım.

Giriş 18 Sterlin, 5 sterlinlik beleş yiyecek var, bir de alco'nun sandviçleri.

Bu yıl ispanyada, italyada büyük kutlamalar yapıldı, biri geçtiğimiz hafta sonu milano'da yapılmıştı, ispanyollarda da büyük bir spectrum cemaati mevcut, onlarca yeni yazılım ve oyun piyasaya sürüldü.

Bu ise bu yılın en büyük sinclair organizasyonu olacak, sinclair'in tanıdık simalarını ve spectrum scene'in en kral coder'larını bir araya getirecek bir organizasyon. Henüz program belli değil, hala oluşturuluyor. Gelişmeleri buradan duyurmaya devam edeceğim.

http://www.spectrum30.org.uk/

Biletleri bugün alırsanız 800 liraya thy'de mevcut. Pegasus'da absürd saatlerde giderim diyenlere de 700 lira civarı tutuyor.

Eheheh, unutuyordum... "Hey Hey 16k" şarkısını canlı olarak MJ Hibbet performansı ile dinleyebileceğiz :D Eheh, bu şarkının girmediği herhangi bir spectrum başlığı olabilir mi? :)

Roelof Koning büyük olasılıkla dünyadaki en kapsamlı Spectrum klonları arşivini getirecek.

Çevrimdışı Shax

• Yönetici
  • Normalleşmiş Retroman
  • *
Ynt: Spectrum30 Kutlaması - 8-9.Eylül.2012 Cambridge
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2012, 14:21:44 »
 5 sterlinlik beles yiyecek...simdiden heyecanlandiriyor valla. Korkunc genc seni :D

Simdi farkettim editi: 9 eylul demek. Olm bu surpriz bir dogum gunu partisiyse hic luzum yoktu valla. Ayrica madem yaptin, soyle 1 hafta surseydi. Boru mu, shax dunyaya inmis!
Sahip oldukların zamanla sana sahip olur.

Çevrimdışı leventp

• RAAT
  • Retro Meraklısı
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2012, 22:57:17 »
Maliyet hesabı yapacaklara belirtelim ki İngiltere vizesi biraz ağır tutuyor. Minimum tarife adam başı 230 gayme şu andaki fiyatla.

Çevrimdışı Ref

• Yönetici
  • Özgür Retrocu
  • *
  • Advanced User Simulator
    • ae unutmadan
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2012, 18:09:05 »
valla 5 sterlinlik yemek var dedik, daha ne maliyet hesabı yapıcaz? Maliyetin büyük kısmı karşılandı bile :D

Bu arada sadece vize olsa keşke, pasaport uzattırmak da lazım şimdi, esas ordan gömçürüyorlar.